Podporujeme

Dr.Klaun – Nadační fond Chance 4 Children.

Iniciativa Doktora Klauna již od jara roku 1999 aktivně pomáhá hospitalizovaným dětem v České republice při překonávání traumatu z dlouhodobého pobytu v nemocničním prostředí.

V rámci programu Doktora Klauna, inspirovaného výzkumem Dr. Huntera „Flastra“ Adamse ve Spojených státech, pracuje tým nadšených klaunů ruku v ruce s lékaři a zaměstnanci dětských onkologických klinik a oddělení. Práce a výzkum Dr. Adamse si vysloužila celosvětový ohlas a byla zvěčněna filmem „Doktor Flastr“ s Robinem Williamsem v hlavní roli.

Dobrá nálada, smích a chichot obklopují naše klauny, kamkoli přijdou. Léčba smíchem napomáhá přirozeným uzdravujícím procesům malých pacientů. Dovoluje jim zapomenout na jejich kolikrát nevyléčitelné choroby a cizí nemocniční prostředí, ve kterém se ocitli.

nadacnifond

Rakovina věc veřejná

Stali jsme se partnerem nadace Rakovina věc veřejná. Budeme se proto podílet na pořádání různých akcí, jejichž výtěžek půjde na konto nadace Rakovina věc veřejná.

vecverejna

Fotbalový klub Přáslavice

Fotbalový klub Přáslavice reprezentuje ve fotbalové soutěži 1 družstvo.

Muži bojují o body ve III. třídě okresního přeboru, dorostenci postoupili a svádějí své boje v I. třídě „B“ KFS společně s dorostenci Sokolu Doloplazy pod jejich hlavičkou, starší žáci ukončili činnost a doplnili družstvo dorostenců. Obě soutěže spadají do působnosti KFS Olomouc.

fotbalisti