Prodloužená záruka

Záruka Colonnade je jistota, že v případě nečekané poruchy Vašeho auta nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Pojištění AutoCheck kryje nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla, které vyžadují okamžitou opravu anebo výměnu vadné součástky, která tento stav způsobila. V případě nových vozidel navazuje bezprostředně na záruku výrobce a majiteli garantuje až 100% pokrytí nákladů na pozáruční opravy (materiál + práce). U ojetých vozidel je smluvní záruka uzavřena dnem uvedeným v pojistné smlouvě.

Jaké vozy lze pojistit

a) VOZIDLA V ZÁRUCE VÝROBCE 

Pojištění lze uzavřít pro vozidla do 3,5 t, kterým běží dvou nebo tříletá záruční lhůta daná výrobcem a do uplynutí této lhůty zbývají:

  • minimálně 2 měsíce
  • minimálně 10 000 km, pokud je záruka výrobce omezená počtem najetých km

 

b) VOZIDLA BEZ ZÁRUKY VÝROBCE 

Dle stáří vozu a počtu najetých km jsme pro klienty připravili jeden ze 3 pojistných programů - prodloužených záruk, které poskytují různý rozsah pojistného krytí. Sjednání pojištění je možné pouze prostřednictvím smluvních partnerů při koupi vozidla.

 

Volitelné parametry: 

Doba pojištění

6, 12, 24 nebo 36 měsíců

 

Limit km

15 000/ 25 000/ 30 000/ 50 000 km nebo bez omezení

 

Spoluúčast

0 Kč, 5000 Kč nebo 10 000 Kč

 

Limit krytí

Na jednu a všechny pojistné události


Vaše rozhodnutí koupit vůz je pro Vás mnohem snadnější, pokud máte:

- Důvěru v dealera
- Jistotu ohledně vozu

Záruční programy Colonnade tuto jistotu klientům poskytují prostřednictvím svých partnerů – obchodníků s novými nebo ojetými vozidly, kteří záruku Colonnade ke každému vozidlu nabízejí při jeho prodeji.


Colonnade kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného motorového vozidla. Jednotlivé záruční programy se liší rozsahem svého krytí a vozidla se do nich kvalifikují stářím a počtem najetých kilometrů.